Opinie Egerton sp. z o.o. Zabrze

Nazwa firmy: Egerton sp. z o.o.
Adres:  ul. Legnicka 21, 41-811 Zabrze
Telefon: +48 729 086 064
WWW: https://egerton.pl/

Opis: Egerton sp z o.o. oferuje sprzęt medyczny dla szpitali, a także jednostek użyteczności publicznej. Wśród dostępnego asortymentu znaleźć można produkty takie jak: meble medyczne, specjalistyczną aparaturę, sprzęt do transportu pacjentów oraz zabezpieczenie przeciwepidemiczne. Egerton zdobywa dobre opinie – głównie ze względu na fakt, że celem firmy jest wspieranie ochrony zdrowia nowoczesnym sprzętem i profesjonalnymi usługami. Oprócz sprzedaży sprzętu, Egerton zapewnia także serwis i części zamienne. Przedstawiciel, który obsługuje dany projekt, zawsze świetnie zna produkty, dzięki czemu jest w stanie przeszkolić personel w siedzibie klienta. Wiedza, którą dzieli się Egerton, jest w pełni rzetelna i bazuje na ogromnym doświadczeniu.
Praca w Egerton sp. z o.o. Zabrze daje możliwość rozwoju oraz poznania branży od środka. Firma stale poszerza grono zatrudnionych osób. Z tego też powodu warto regularnie sprawdzać ogłoszenia o pracę wystawiane przez Egerton.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Workineo.pl
Average rating:  
 4 reviews
by marek on Workineo.pl

Praca jaką wykonują w Egerton zasługuje na pochwałę - nie tylko oferują wysokiej jakości produkty, ale także edukują. Bardzo szanuję i bez wahania wystawiam pozytywna opinie

by fmajewski on Workineo.pl

Łóżka medyczne od Egerton to najlepsze łóżka, jakie miałem okazję zakupić. Polecam!

by kempkam on Workineo.pl

Doskonała praca! Polecam Egerton każdemu, kto szuka dobrej jakości sprzętu medycznego. Jak najbardziej zasłużone są te wszystkie pozytywne opinie!!

by j.czerwik on Workineo.pl

Egerton jak najbardziej zasługuje na pozytywną opinie.

Oferują naprawdę świetne łóżka medyczne.